Hledání
Hledat
 
Rubriky
Novinky
O nás
Cvičení
Práce/Dozory/Pomoc
Mládež
Služby
Výšivky
Kontakty
Odkazy
 
RSS
RSS
 

 Mráz

20.02.2012 -
V dopoledních hodinách 3. 2. dotaz od ČČK, zda je náš sbor schopen a ochoten pomoci při zajištění bezdomovců při mrazivém počasí. Nabídnuty hlavně transportní možnosti sboru a mužstvo.
 

Odpoledne sdělen konkrétní požadavek na zajištění provozu Oblastního spolku ČČK lidskými silami při dohledu. Při osobní schůzce domluven termín na zajištění sobotního provozu.

Sraz členů stanoven na 5:30, abychom dle dohody byli v 6:00 na Oblastním spolku ČČK. Přes den kontrolováno velitelem, a průběžně vystřídány služby.

Práce ukončena v 20:00 předáním služby ČČK. Osobně dojednány další služby, převážně na zajištění nočního provozu. Svolána koordinační schůzka a rozděleny směny.

První noční zajištění proběhlo v pondělí 6. 2. od 20 hod do 6:00. Měli jsme připraveno střídání na celý týden, nicméně v úterý 19hod přišla sms od pana Nečase, že mají zajištěné služby do konce týdne. Následně zjištěno, že tyto služby zajišťoval ČČK Trmice, který je obsadil hasiči SDH Stebno!!!

Ve středu (8. 2.) s panem Janečkem domluveny další služby na víkend, a další týden. Pravidelně dále zajišťovány předem domluvené služby, nicméně opět 16. 2. byla odpolední směna odvolána (někým z ČČK).

V předvečer ohlášených nejmrazivějších nocí proveden společný monitoring s Městskou policií ve vyhlášených místech. V průběhu služeb ošetřena drobná zranění – desinfekce oděrek, výplach oka.

Během mrazů 3x účast na schůzce akční skupiny primátora. Akce ukončena v pátek 17. 2.

Galerie


 
Přečteno 597x
 
Poslat příteli
Tisk
Zpět
2005 (c) Jiří Pokorný & Petr Gondek, Redakční systém